Reference

plan

Reference investorsko-inženýrských realizací

Zobrazit vybrané
reference
construction

Reference v oboru realizace staveb

Zobrazit vybrané
reference
construction

Referenční stavby v oblasti nakládání s odpady

Zobrazit vybrané
reference

Obnova kaple sv. Anny v Panenských Břežanech

Rok realizace: 2016
Investor: Středočeský kraj
Cena realizace: 5 787 452 Kč

V roce 2016 jsme dokončili rekonstrukci kaple svaté Anny. Tato stavba je jedním z nejvýznamnějších monumentů vrcholného baroka v Čechách. Jejím architektem byl Jan Blažej Santini. Tento významný architekt je také autorem kostelu Nanebevzetí Panny Marie a svatého Jana Křtitele v Sedlci u Kutné Hory, který je zapsán na celosvětovém seznamu UNESCO.

Kaple svaté Anny získala novou fasádu, byl obnoven mobiliář, realizovali jsme nové vnitřní i vnější osvětlení. Díky citlivé rekonstrukci se nám podařilo pro další generace zachránit jednu z nejzajímavějších barokních staveb a navázat na dílo mistrů stavitelů z počátku 18. století.

Městský krytý bazén Mladá Boleslav - park Štěpánka

Rok realizace: 2015
Investor: Městská společnost sportovní a rekreační areály s.r.o.
Cena realizace: 257 565 425 Kč bez DPH

Mladá Boleslav v roce 2015 získala dlouho očekávaný moderní krytý bazén, který nahradil historický bazén v budově sokolovny. Součástí krytého bazénu je 25metrový bazén s šesti plaveckými dráhami, rekreační část s dvěma bazény pro děti či rekreační bazén s atrakcemi.

Nejmladší návštěvníci si mohou užít tobogan, třídráhovou skluzavku či odpočinkovou zónu. Nabídku služeb dále doplňuje wellness, fitness a restaurace. Bazén Mladá Boleslav disponuje denní kapacitou 700 návštěvníků a dostatkem parkovacích míst.