Nyní si prohlížíte: Reference investorsko-inženýrských realizací

construction

Reference v oboru realizace staveb

Zobrazit vybrané
reference
construction

Referenční stavby v oblasti nakládání s odpady

Zobrazit vybrané
reference

Most Kochánky

Rok realizace: 2008
Investor: Středočeský kraj
Cena realizace: 41 285 000 Kč

Naše společnost realizovala most ev. č. 2729-1 v obci Kochánky. Byla provedena demolice původního mostu, odstranění a recyklace, oprava komunikace, vrchní i spodní stavba až po rekultivaci území.

Fotbalová akademie II. etapa - 2. fáze

Rok realizace: 2015
Investor: FK Mladá Boleslav a.s.
Cena realizace: 9 890 983,- Kč bez DPH

Již v roce 2006 vznikla v Mladé Boleslavi klubová fotbalová akademie při 9. základní škole v ulici 17. listopadu. Fotbalová akademie nabízí kompletní sportovní, vzdělávací, sociální a lékařské zázemí, které je nutné při výchově mladých nadějných fotbalových talentů. Investorem výstavby je FK Mladá Boleslav. Realizace fotbalové akademie je rozdělena do tří etap. První a druhá etapa jsou již dokončeny a třetí je ve fázi realizace.V druhé etapě výstavby fotbalové akademie jsme realizovali dvě fotbalová hřiště s přírodním travnatým povrchem. Fotbalová hřiště odpovídají požadavkům a standardům Fotbalové asociace České republiky a Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy na fotbalové akademie.

Horkovodní přípojka VS Zalužanská

Rok realizace: 2015
Investor: CENTROTHERM Mladá Boleslav, a.s.
Cena realizace: 3 879 000 Kč

Organizovali jsme zabezpečení výběrového řízení na dodavatele stavebních prací, investorsko-inženýrskou činnost a výkon TDI.

Oprava hradeb

Hrad Mladá Boleslav
Rok realizace: 2013
Investor: Město Mladá Boleslav